Houpačka dětská plastová na zahradu
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 do 4 let |
| Šířka balení | 10.00 cm |
| Výška balení | 31.00 cm |
| Délka balení | 31.00 cm |
| Váha balení | 1.00 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Tradiční letní houpačka určená na zahradu pro letní radovánky. Bezpečnostní popruh součástí.
Barvená houpačka potěší Vaše malé děti. Houpání pobaví.
Různé barevé kombinace. Na výběr barva sedáku.
Věk: 3+
Materiál: plast
Rozměry: 31 x 31 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
MIF 11690