Hrací skříňka šperkovnice s baletkou
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 11.00 cm |
| Výška balení | 10.50 cm |
| Délka balení | 16.00 cm |
| Váha balení | 0.32 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Růžová šperkovnice s pohádkovým motivem. Po natažení klíčku přehrává příjemnou melodii a baletka uvnitř se začne otáčet.
Šperkovnice je ze všech stran ozdobená pohádkovým motivem, třpytkami, kamínky a stříbrným potiskem. Uvnitř je polstrovaná na uložení šperků, klenot či jiných pokladů.,
Na víku je reliéfní okénko s kouzelnou baletkou a uvnitř je kulaté zrcátko.
Věk: 3+
Materiál: karton, plast, kov
Rozměry výrobku: 16 x 10,5 x 11 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
LMP 94329