Infantino Tučňák na surfu do koupele
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 měsíců |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 21.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.06 kg |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Infantino frajerský tučňák umí surfovat na hladině a po zmáčknutí stříká vodu.
Velikost i tvar umožňují snadné uchopení malými dětskými ručičkami.
Věk: 4m+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
IFT 305098INF