Intex 55655 Plavecká sada Master Class žluté
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 53.00 cm |
| Délka balení | 9.00 cm |
| Váha balení | 0.76 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let) |
Popis
Praktická sada pro malé milovníky potápění. Součástí jsou brýle, šnorchl a ploutve.
Šnorchl - Komfortní náustek
Plavecká maska - Bezpečné polykarbonátové čočky. Rámečky z měkké gumy, díky kterým brýle pohodlně sedí na obličeji Ochrana proti ultrafialovému záření a proti zamlžování
Ploutve - universální, lze nastavit na různou velikost nohy
Věk: 8+
Materiál: plast
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ITX 55655INT_žluté