Intex 57250 Nafukovací páv
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Šířka balení | 37.00 cm |
| Výška balení | 42.00 cm |
| Délka balení | 41.00 cm |
| Váha balení | 3.17 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Vhodné | od 14 let |
| Věk | Puberťák (12-15 let) |
Popis
Intex 57250 Nafukovací páv
Dětská nafukovací matrace s úchyty ve tvaru páva.
- 2 integrovaná madla
- obsahuje záplatu pro rychlé zalepení
- bez obsahu ftalátů
Věk: 14+
Materiál: vinyl
Rozměry páva: 193 x 94 x 163 cm
Nosnost: 200 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ITX 57250