Intex 58159 Nafukovací lehátko ve tvaru Axolotl s madly
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.65 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Vezměte si letní zábavu do bazénu s nafukovacím lehátkem ve tvaru roztomilého axolotla! Tento originální design nejenže upoutá pozornost, ale díky dvěma pevným madlům poskytuje vynikající stabilitu a bezpečí během plavání či odpočinku na vodě.
Lehátko nabízí pohodlí a jistotu pro malé dobrodruhy, kteří chtějí zažít nezapomenutelné chvíle u vody. Užijte si slunečné dny s tímto praktickým a zábavným doplňkem, který vám zpříjemní každou koupací sezónu.
Věk: 3+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ITX 58159NPINT