Intex 58738 Nafukovací lehátko ve tvaru bubble tea Boba Buddy
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 18 let |
| Šířka balení | 27.00 cm |
| Výška balení | 24.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 1.62 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Starší (16+), Dospělí |
Popis
Užijte si letní dny s originálním nafukovacím lehátkem ve tvaru oblíbeného bubble tea Boba Buddy. Tento barevný průhledný design nejenže přitáhne pozornost, ale také nabízí pohodlný relax u vody, na bazénu či na zahradě.
Lehátko je vyrobeno z kvalitního materiálu a díky svému unikátnímu vzhledu se stane hitem každé letní party nebo rodinného odpočinku. Přeneste atmosféru oblíbeného nápoje přímo k vám a nechte se unášet vlnami pohody a zábavy.
Věk: 18+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ITX 58738EUINT