Intex 58751 Nafukovací nanuk meloun
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Šířka balení | 24.00 cm |
| Výška balení | 21.00 cm |
| Délka balení | 42.00 cm |
| Váha balení | 0.94 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Délka (cm) | 191 cm |
| Šířka (cm) | 76 cm |
| Vhodné | od 14 let |
Popis
Intex 58751 Nafukovací nanuk meloun
Zažij vodní radovánky trochu jinak, z nafukovací matrace ve tvaru nanuku. Potisk je inspirovaný melounem.
Opravná záplata přiložena.
Vyrobeno z kvalitního vinylu.
Věk: 14+
Materiál: vinyl
Délka: 191 cm
Šířka: 76 cm
Rozměry balení: 24 x 18 x 5 cm
Nosnost: 100 Kg
Video
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
ITX 58751