K-pop Demon Hunters klíčenka (group Huntrix)
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 15.50 cm |
| Výška balení | 0.50 cm |
| Délka balení | 7.50 cm |
| Váha balení | 0.02 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Uchovejte si svůj oblíbený K-pop tým Huntrix vždy po ruce díky této stylové klíčence, která potěší každého fanouška. Jemný design a kvalitní provedení zaručí, že váš idol bude s vámi na každém kroku – ať už jdete kamkoliv. Připněte ji na klíče, batoh nebo kabelku a nechte se inspirovat energií skupiny Demon Hunters. Skvělý dárek pro malé i velké příznivce tohoto hudebního fenoménu! Užijte si pocit blízkosti svého oblíbeného týmu každý den.Věk: 6+ let
Materiál: Ostatní
Země původu: Čína
Rozměry balení: 15.5 x 0.5 x 7.5 cm
Hmotnost balení: 0.0173 kg
Baterie: nejsou součástí
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
PYR RK2510650EPM