KEEL TOYS SF3562 Zvřátka Bubble Tea 16 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 9.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.12 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Objevte kouzlo plyšových zvířátek KEEL TOYS, která potěší děti svým vzhledem, kvalitou a příjemným materiálem. Tyto měkké hračky o velikosti 16 cm jsou ideální pro malé objevitele od 3 let. Nabízejí nejen zábavu, ale i bezpečnost a pohodlí díky pečlivému zpracování. Vhodné pro každodenní hraní doma i na cestách, tyto plyšové zvířátka jsou skvělým dárkem pro vaše ratolesti. Věk: 3+, Materiál: Ostatní, Velikost: 16 cm, Počet druhů: 4, Značka: KEEL TOYS.Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
KEE 49K-SF3562