Keeleco Králíček 18 cm hnědý
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 18.00 cm |
| Délka balení | 15.00 cm |
| Váha balení | 0.14 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Objevte kouzlo měkkých přátel s plyšovým králíčkem Keeleco o velikosti 18 cm, který je k dispozici ve třech rozmanitých variantách. Tyto kvalitní plyšové hračky jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky rodičů i dětí – jsou nejen roztomilé, ale také bezpečné a příjemné na dotek. Perfektní společník pro děti od 3 let, který jim přinese radost a útěchu v každém okamžiku. Věřte značce KEEL a dopřejte svým dětem hračku, která je bude provázet při hrách i odpočinku.
Věk: 3+
Rozměry balení: 15 x 12 x 18 cm
Hmotnost balení: 0.137 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
SPA 49K-SE1053_hnědý