Keeleco Poník s ocasem 16 cm béžový
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 16.00 cm |
| Výška balení | 16.00 cm |
| Délka balení | 14.00 cm |
| Váha balení | 0.13 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Objevte kouzlo malých detailů s Keeleco Poníkem s ocasem o velikosti 16 cm, který je k dispozici ve třech různých variantách. Tento roztomilý poník přináší do dětského světa nejen radost, ale i inspiraci pro nekonečné příběhy plné fantazie. Díky kompaktní velikosti se snadno stane oblíbeným společníkem na doma i na cesty. Vhodný pro děti od 3 let, tento poník podpoří rozvoj jemné motoriky a představivosti. Vyberte si svého oblíbeného z trojice variant a dopřejte dětem zábavu, která nikdy neomrzí.
Věk: 3+
Rozměry balení: 14 x 16 x 16 cm
Hmotnost balení: 0,13333 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
KEC 49K-SE3814_béžový