Keeleco Štěně Love na vodítku 14 cm puntíkaté
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 18.00 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Váha balení | 0.16 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Objevte kouzlo malých štěňátek s kolekcí Keeleco Štěně Love na vodítku, která přináší šest různých druhů roztomilých pejsků o velikosti 14 cm. Tyto detailně zpracované figurky jsou ideálním doplňkem pro malé milovníky zvířat a nabízejí spoustu příležitostí pro kreativní hry i sbírání. Každé štěně je připraveno na společné dobrodružství, které podpoří fantazii a jemnou motoriku dětí. Vychutnejte si radost z hraní s kvalitními hračkami, které jsou vhodné již od tří let a díky kompaktním rozměrům snadno zapadnou do dětského pokojíčku i na cesty.
Věk: 3+
Velikost: 14 cm
Šířka balení (cm): 18
Výška balení (cm): 23
Délka balení (cm): 17
Hmotnost balení (kg): 0.15833
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
KEC 49K-SE3805_puntíkaté