Keeleco Tuleň obecný 30 cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 17.00 cm |
| Výška balení | 16.00 cm |
| Délka balení | 30.00 cm |
| Váha balení | 0.21 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
Popis
Objevte kouzlo mořského světa s plyšovým tuleňem Keeleco o délce 30 cm, který přinese domů kousek arktické přírody. Tento jemný a realisticky vyhlížející tuleň je ideální společník pro děti od 3 let i pro sběratele milující přírodní motivy. Díky své velikosti se snadno stane nepostradatelným parťákem na hraní i zdobení dětského pokoje. Připravte se na hodiny zábavy a objevování, jaké jen plyšáci mohou nabídnout! Vytvořte si vlastní příběhy s tímto roztomilým mořským tvorem a rozvíjejte dětskou představivost a lásku k přírodě.
Věk: 3+
Rozměry balení: 30 x 17 x 16 cm
Hmotnost balení: 0.2125 kg
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
KEC 49K-SE3701