Keenway Auto simulátor - závodník
Parametry
| Délka (cm) | 30 cm |
| Šířka (cm) | 25 cm |
| Výška (cm) | 13 cm |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Vhodné | od 18 měsíců |
| záruka | 2 roky |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| počet baterií | 3 ks |
Popis
Keenway Auto simulátor - závodník
Auto simulátor - design závodník formule - melodie, zvukové a světelné efekty.
Má funkční volant, klakson, řadicí páku i blinkry a hraje melodie.
Věk: 18m+
Baterie: 3x AA 1,5V (jsou součástí)
Materiál: plast
Rozměry balení: 31.75 x 25 x 15 cm.
Rozměry: 30 x 25 x 13 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
KNW 2813701