Kovap Valník oranžový
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 9.20 cm |
| Výška balení | 11.00 cm |
| Délka balení | 16.30 cm |
| Váha balení | 0.21 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
Popis
Oranžový model valníku v měřítku 1:25, který lze zapojit za traktor Zetor.
Věk: 5+
Měřítko: 1:25
Materiál: potištěný plech
Rozměry valníku: 15 x 8,5 x 8 cm
Rozměry balení:16,3 x 9,2 x 11 cm
Země původu: ČR
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
KVP 0408