Krtek a paraplíčko, hrací strojek
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od narození |
| materiál | Plyš |
| Výška (cm) | 27.5 cm |
| Délka (cm) | 14.01 cm |
| Šířka (cm) | 13 cm |
| Země původu | ČR |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Krtek a paraplíčko hrací strojek
Skvělý dárek pro vaše nejmenší dítka. Hrací strojek Krtek a paraplíčko. Při maximálním natažení vydrží hrát až 2 minuty, hudbu, které autorem je Vadim Petrov.
Rozměr: 27,5 x 14 x 13 cm
Věk: 0+
Materiál: Plyš
Váha: 3,32 kg
Země původu: ČR
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
MUB 47930Z