L.O.L. Surprise Kufřík s doplňky tmavě růžový
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 10 cm |
| Výška balení | 18 cm |
| Délka balení | 9 cm |
| Váha balení | 0.40 kg |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
Úžasný kufřík s L.O.L. panenkou jen pro tebe! Při rozbalování zažiješ mnoho zábavy.
Obleč interaktivní panenku do jednoho z nových outfitů, ať už se jí to líbí nebo ne. Bude chtít celý den zůstat v pyžamu?
Nakonec ji přemluvíš a bude chtít cestovat. Pas a letenku má u sebe a v novém outfitu bude hvězdou.
Lolka je velmi náladová a po prožitém dobrodružství bude chtít zpátky do pyžama.
Obsah balení:
- 1 interaktivní kufřík s figurínou (nelze ji vyndat).
- 2 kompletní outfity.
- Vytištěný pas.
- Palubní vstupenka.
- Samolepka.
Věk: 6+
Rozměr balení: 31 x 25,5 x 7,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
LOL 559696E7C_tmavě růžový