LEGO City 60155 Adventní kalendář
Parametry
| Vhodné | od 7 do 12 let |
| Země původu | EU |
| záruka | 2 roky |
| Délka balení | 38 cm |
| Šířka balení | 7 cm |
| Výška balení | 26 cm |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Školák (6-11 let) |
Popis
LEGO City 60155 Adventní kalendář
Zdravý adventní kalendář, u kterého se nebudou chlapcům kazit zuby. Čeká na ně Santa s frézou a další figurky z kolekce LEGO City.
Věk: od 5 do 12 let
Materiál: plast
Počet okének: 24
Rozměry balení: 38 × 7 × 26 cm
Země původu: EU
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
LEG 60155