LEGO® City 60316 Policejní stanice

LEGO® City 60316 Policejní stanice
LEGO® City 60316 Policejní stanice
LEGO® City 60316 Policejní stanice
LEGO® City 60316 Policejní stanice
LEGO® City 60316 Policejní stanice
LEGO® City 60316 Policejní stanice
LEGO® City 60316 Policejní stanice

Sleva 6% 1 349 Kč

1 259 Kč

DĚLÁ RADOST UŽ 566 DĚTEM

POZOR, POSLEDNÍ KUS!

U VÁS UŽ 6.3. OD 49 Kč

vrácení zboží   60 dní na vrácení zboží

Parametry

záruka 2 roky
Vhodné od 6 let
Počet dílků 668
Šířka balení 28.20 cm
Výška balení 7.85 cm
Délka balení 54.00 cm
Váha balení 1.37 kg
Věk Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let)
Pohlaví Kluk

Popis

Na policejní stanici v LEGO® City vládne naprostá pohoda. Náčelník Wheeler a Allen trénují policejního psa na překážkové dráze, zatímco dopadený zloděj se prochází po dvoře.

V tom se ale na scénu přiřítí Daisy Kaboom ve svém upraveném popelářském voze! Prorazí zeď cely a zloděj je rázem na svobodě. Povolejte do akce vrtulník a policejní zásahový vůz a vydejte se za nimi!

Propracovaná policejní sada od LEGO® City přináší spoustu akční zábavy, u které nesmí chybět 3 minifigurky populárních postav ze seriálu LEGO City Dobrodružství.

Třípatrový model Policejní stanice od LEGO® City je doslova nabitý inspirativními detaily, včetně cely s funkcí úniku, dvorem, na kterém se prochází zloděj, a psího cvičiště.

Děti se mohou dále těšit na policejní auto, vrtulník a speciální popelářský vůz, ale také na křižovatku umožňující propojení s ostatními sadami.

Pak už jen stačí přidat 5 minifigurek, včetně 3 postav ze seriálu LEGO City Dobrodružství, a hraní může začít.

V této sadě LEGO nechybí podrobný tištěný návod spolu s interaktivními digitálními pokyny.

Digitální průvodce je k dispozici v bezplatné aplikaci s návody LEGO pro chytré telefony a tablety a nabízí intuitivní nástroje přibližování a otáčení, které dětem umožní vizualizovat si rozpracovaný model ze všech úhlů.

Kreativní svět LEGO City Stavebnice od LEGO City přinášejí úžasný stavitelský zážitek a spoustu herních možností s propracovanými budovami, realistickými vozidly a zábavnými postavami, které inspirují ke kreativnímu, otevřenému hraní.

Co se ukrývá v krabici? Vše, co děti potřebují k sestavení 3podlažní policejní stanice, hlídkového vozidla, vrtulníku a popelářského auta, a k tomu navíc figurka psa a 5 minifigurek, včetně 3 postav z LEGO® City TV.

Popelářské auto je vybaveno výtahem na popelnice a 2 „beranidly“ pro proražení zdi vězeňské cely. Nechybí ani křižovatka umožňující propojení s ostatními sadami LEGO® City.

Tato policejní sada od LEGO® City poslouží jako narozeninový, vánoční nebo jakýkoli jiný dárek pro děti od 6 let.

Po sestavení měří policejní stanice přes 27 cm na výšku, 28 cm na šířku a 24 cm do hloubky.

Tato policejní sada nabízí celou řadu zábavných doplňků pro kreativní hraní, včetně dílků v podobě vysílačky, kamery, psí hromádky a koblihy.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky LEGO® nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.

Dílky LEGO® pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Věk: 6+
Počet dílků: 668
Rozměry stanice: 27 x 28 x 24 cm

Dotazy

Povinný údaj
Povinný údaj
Povinný údaj
Povinný údaj

Související produkty

Model policejní stanice nabitý funkcemi
Policejní stanice LEGO® City vhodná od 6 let je plná zábavných prvků pro akční hraní a obsahuje 3 hrdiny seriálu LEGO City.
Stavebnice nabitá funkcemi
Čítá 668 dílků a nabízí třípatrovou policejní stanici, hlídkovací auto, vrtulník, popelářský vůz, figurku psa a 5 minifigurek.
Spousta místností uvnitř
Děti mohou zločince zavést do evidence a pak je změří a vyfotí.
Inspirativní detaily
Nechybí cela s postelí a záchodem a dvorek na vycházky.
Cvičiště pro policejního psa
Pes musí při cvičení ve stylu agility překonat slalom a houpačku.
Řada sběratelských stavebnic
Děti mohou stavebnici spojit s ostatními modely LEGO® City (prodávají se samostatně) a zažít tak ještě více akčních dobrodružství!

Kód výrobce

LEG 60316