LEGO® City 60426 Terénní vůz na průzkum džungle
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Počet dílků | 314 |
| Šířka balení | 19.10 cm |
| Výška balení | 5.90 cm |
| Délka balení | 35.40 cm |
| Váha balení | 0.50 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Podpořte dobrodružného ducha své ratolesti se stavebnicí LEGO® City (60426) Terénní vůz na průzkum džungle pro děti od 6 let.
Tento parádní vůz s odolnými pneumatikami a pohyblivým ramenem fotoaparátu zavede vašeho malého průzkumníka do srdce džungle, kde ho čekají velkolepá dobrodružství na tygřím safari.
Součástí stavebnice je také scenérie jeskyně v džungli, dron, 3 minifigurky průzkumníků a figurka tygra pro vyprávění příběhů a nápadité hraní.
Součástí této hračky LEGO s motivem džungle je podrobný tištěný návod na stavění a 3D pokyny v aplikaci LEGO Builder, což je digitální průvodce stavěním s intuitivními nástroji přibližování a otáčení.
Umožní jim prohlížet si modely ze všech úhlů, zatímco na nich pracují.
Stavebnice LEGO City představují skvělé vánoční nebo narozeninové dárky pro děti a součástí jsou parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy, které inspirují nápadité hraní bez hranic.
Děti mohou tuto stavebnici LEGO City kombinovat s dalšími sadami z řady LEGO City (prodávají se samostatně) a rozšířit si tak svět herních možností.
Věk: 6+
Počet dílků: 314
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
LEG 60426