LEGO Disney Princess 41154 Popelčin vysněný zámek
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 do 12 let |
| Počet dílků | 585 |
| Šířka balení | 37.8 cm |
| Výška balení | 7 cm |
| Délka balení | 35.4 cm |
| Váha balení | 1.14 kg |
| Pohlaví | Holka |
Popis
LEGO Disney Princess 41154 Popelčin vysněný zámek
Zahraj si na skutečnou Disney princeznu Popelku a krásného prince v jejich zámku. Pomoz jim spolu povečeřet v přepychové jídelně ještě před tím, než vyrazí na otáčecí taneční parket na balkóně. Najdi drzé myšky a nakrm je sýrem. Pak navštiv Popelčino hříbátko a pomoz mu nacvičit přeskok překážky nebo tahat vozík. Užívej si stavění této sady různými způsoby, přemísťuj a prohazuj dílky uvnitř a aranžuj komnaty zámku – je toho tolik, co můžeš prozkoumat a objevit!
Věk: 6 - 12 let
Materiál: plast
Počet dílů: 585
Rozměry: 35,4 x 37,8 x 7cm
Země původu: EU
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
LEG 41154