LEGO® DUPLO® Classic 10909 Box se srdíčkem

LEGO® DUPLO® Classic 10909 Box se srdíčkem
LEGO® DUPLO® Classic 10909 Box se srdíčkem
LEGO® DUPLO® Classic 10909 Box se srdíčkem
LEGO® DUPLO® Classic 10909 Box se srdíčkem
LEGO® DUPLO® Classic 10909 Box se srdíčkem
LEGO® DUPLO® Classic 10909 Box se srdíčkem
LEGO® DUPLO® Classic 10909 Box se srdíčkem

359 Kč

DĚLÁ RADOST UŽ 390 DĚTEM

SKLADEM

U VÁS UŽ 24.4. OD 49 Kč

vrácení zboží   60 dní na vrácení zboží

Parametry

záruka 2 roky
Vhodné od 18 měsíců do 5 let
Počet dílků 80
Šířka balení 26.20 cm
Výška balení 11.80 cm
Délka balení 28.20 cm
Váha balení 0.91 kg
Věk Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let)
Pohlaví Unisex

Popis

Tato vzrušující sada kostek LEGO® DUPLO® je plná nápadů a inspirace! Při hraní a stavění tato tvořivá výuková hračka zažehne jiskru dětské fantazie a podnítí rozvoj dovedností, které vydrží po celý život.

Nakopněte dětskou kreativitu s touto začátečnickou stavebnicí Batolata se již nemohou dočkat, až popadnou kostky uzpůsobené pro malé ručky a začnou stavět.

Jednoduchý návod na stavění zajistí, že nápadité hraní začne bez zbytečného zdržování.

Postavte dům, zmrzlinu, velrybu, květinu, helikoptéru nebo kachničku – každý z těchto snadno sestavitelných modelů vám poskytne spoustu podnětů k povídání a hraní nápaditých příběhů.

Jakmile děti začnou kostky kombinovat při vytváření vlastních modelů, tvořivá zábava nebude mít konce.

Osvojte si důležité dovednosti s první stavebnicí LEGO DUPLO Stavebnice LEGO DUPLO malým stavitelům vkládají do rukou neomezené možnosti hraní a sebevyjadřování.

Díky rozpoznatelným prostředím, známým postavám a kostkám dělaným na míru pro malé ručky inspirují předškoláky, aby se s bezmezným nadšením pustili do hravého učení.

Váš malý stavitel si tuto pestrobarevnou sadu kostek LEGO® DUPLO® doslova zamiluje. S 15 zábavnými modely a nespočtem možností stavebnice dětem vkládá do rukou svět neomezených příležitostí.

Součástí je 80 pestrobarevných kostek uzpůsobených pro batolata, ze kterých snadno sestavíte 15 modelů, včetně domu, zmrzliny, velryby, květiny a dalších. Při hraní a stavění si děti osvojí dovednosti, které jim vydrží po celý život.

Sdílejte zábavu a učte se spolu se svým malým stavitelem. Začněte s 15 jednoduchými modely. Zeptejte se jich, který mají nejraději (bude to zmrzlina?). Pak jim pomozte stavět vlastní nápadité výtvory!

Roztomilé, barevné modely z kostek, které jsou bezpečné a se kterými se snadno manipuluje, představují ideální vzdělávací hračku skvělou jako vánoční, narozeninový nebo jakýkoli jiný dárek pro holčičky a chlapečky ve věku od 18 měsíců.

Každý z 15 začátečnických modelů představuje roztomilý předmět, který děti znají z každodenního života. Spojte tyto dílky s ostatními stavebnicemi LEGO® DUPLO® a užijte si ještě více kreativních možností.
Nejsou zapotřebí žádné baterie. Zábavu pohání dětská představivost, a proto nikdy neskončí! Kreativní hračky bez baterií podpoří děti v rozvoji jemných motorických dovedností a schopnosti řešit problémy.
Otevřete krabici a pusťte se ihned do hraní. Jednoduché návody na stavění rodičům a batolatům ukáží, jak snadno sestavit jednotlivé modely. A jakmile děti začnou stavět, zábava nebude brát konce!

Všechny stavebnice LEGO® DUPLO® byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků podněcovaly k neomezenému a otevřenému hraní, které podporuje vývoj a které si mohou děti užívat společně s rodiči.

Stavebnice LEGO® DUPLO® splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.

Kostky a dílky LEGO® DUPLO® pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

Věk: 1,5+
Materiál: plast
Počet dílků: 80

Dotazy

Povinný údaj
Povinný údaj
Povinný údaj
Povinný údaj

Související produkty

Kreativní začátečnická stavebnice pro nejmenší
Malí stavitelé při stavění 15 jednoduchých modelů a nespočtu vlastních výtvorů dosáhnou důležitých vývojových milníků.
Stavějte zábavné a barevné modely
Rodiče a předškoláci budou při stavění zábavných hraček a vlastních výtvorů sdílet společné drahocenné okamžiky.
Inspiruje k hraní rolí
Ve vašich příbězích je možné vše!
Vdechněte běžným věcem život
Postavte si zábavné předměty, které děti znají a milují!
Povzbuďte dětskou tvořivost
Děti mohou z pestrobarevných kostek postavit téměř cokoliv.
Jednoduchá začátečnická sada
Z kostek uzpůsobených malým dětem můžete stavět podle jednoduchého návodu. Pro ještě více zábavy je nakombinujte s dalšími sadami.
Obsahuje 65 pestrobarevných kostek a dílků
Postavte si 15 jednoduchých modelů, včetně ananasu, domečku a velryby.

Kód výrobce

LEG 10909