LEGO® DUPLO® Disney Princess™ 10960 Kráska na plese

LEGO® DUPLO® Disney Princess™ 10960 Kráska na plese
LEGO® DUPLO® Disney Princess™ 10960 Kráska na plese
LEGO® DUPLO® Disney Princess™ 10960 Kráska na plese
LEGO® DUPLO® Disney Princess™ 10960 Kráska na plese
LEGO® DUPLO® Disney Princess™ 10960 Kráska na plese
LEGO® DUPLO® Disney Princess™ 10960 Kráska na plese
LEGO® DUPLO® Disney Princess™ 10960 Kráska na plese

Sleva 14% 469 Kč

399 Kč

DĚLÁ RADOST UŽ 18 DĚTEM

SKLADEM

U VÁS UŽ 31.1. OD 39 Kč

vrácení zboží   60 dní na vrácení zboží

Další Pro holky Disney Princess

Parametry

záruka 2 roky
Vhodné od 2 let
Počet dílků 23
Šířka balení 19.10 cm
Výška balení 7.20 cm
Délka balení 26.20 cm
Váha balení 0.34 kg
Věk Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let), Puberťák (12-15 let)
Pohlaví Holka

Popis

S touto sestavitelnou replikou kultovní scény z disneyovského filmu Kráska a zvíře se předškoláci mohou těšit na zábavný pohádkový zážitek, při němž budou rozvíjet klíčové dovednosti.

Budou mít možnost obléknout princeznu Krásku do zlatých šatů a poté prstem otáčet tanečním parketem na zámeckém plese a pozorovat, jak Kráska tančí se svými kouzelnými přáteli Lumierem, Cogsworth a Chipem.

Pohádková atmosféra a rozvoj důležitých dovedností v jednom s princeznou Kráskou, Lumierem, Cogsworthem a Chipem na zámeckém plese ve stylu studia Disney.

Děti od 2 let, které zbožňují princezny z filmů studia Disney, si nepochybně zamilují stavebnici Kráska na plese (10960) od LEGO® DUPLO® Disney.

Připomene jim totiž oblíbené scény z disneyovského filmu Kráska a zvíře. Malé děti mohou vstoupit do magického světa filmů od Disneyho.

Nejprve obléknou princeznu Krásku do zlatých šatů a poté ji dopraví do tanečního sálu, kde se pobaví pohledem na to, jak princezna tančí se svými přáteli Lumierem, Cogsworthem a Chipem.

K otáčení parketem totiž stačí použít prst! Tuto stavebnici lze zároveň přestavět, takže nabízí neomezené možnosti kreativního hraní a zábavným způsobem rozvíjí důležité životní dovednosti.

Rodiče mohou sdílet důležité vývojové milníky se svými ratolestmi, jelikož sady od LEGO DUPLO malým dětem nabízejí pořádnou porci zábavy, spoustu možností sebevyjádření a bezpočet příležitostí objevovat to, co je baví.

Malé děti si se stavebnicí Kráska na plese (10960) od LEGO® DUPLO® Disney mohou připomenout magické okamžiky z filmu Kráska a zvíře studia Disney.

Součástí jsou 4 figurky LEGO® DUPLO® z velmi populárního filmu studia Disney: Princezna Kráska, Lumiere, Cogsworth a Chip.

Malé děti mohou nejprve princeznu Krásku obléct do zlatých šatů a poté prstem otáčet parketem tanečního sálu a sledovat, jak Krásku tančí se svými kouzelnými přáteli.

Tuto všestrannou sadu měřící přes 19 cm na výšku, 12 cm na šířku a 10 cm do hloubky lze různě přestavovat, což podněcuje k ještě nápaditějšímu hraní.

Všechny stavebnice LEGO® DUPLO® byly odborníky navrženy tak, aby obsahovaly poutavé příběhy, mnoho barev, rozmanité postavy a celou řadu detailů, které vašemu dítěti pomůžou udělat VELKÝ první krok na cestu životem.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky LEGO® nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní.

Dílky LEGO® pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Věk: 2+
Počet dílků: 23

Dotazy

Odeslat odkaz

Vyzvěte Disneyho Krásku k tanci
Děti znovu prožijí ikonické scény z Disneyho pohádky Kráska a zvíře a budou sledovat, jak Kráska tančí na otočném parket
Autentické funkce a postavy
Ve stavebnici najdete 23 dílků a 4 postavy LEGO® DUPLO® z populárního filmu od Disneyho: Krásku, Lumiera, Cogswortha a Chipa.
Stavění pro malé dětské ručičky
Postavte si zámecký taneční sál k hraní i na výstavku.
Hrajte si s Disneyho princeznou
Oblékněte Krásku do jejích zlatých látkových šatů.
Tvůrčí, pohádková zábava
Otáčejte parket a sledujte, jak Kráska tančí.
Hravé učení pro předškoláky
Rodiče mohou sdílet vzácné vývojové milníky spolu s dětmi, které budou rozvíjet své dovednosti prostřednictvím nápaditého hraní.
Dáreček k narozeninám či jenom tak
Univerzální dárek pro fanoušky Disneyho ve věku od 2 let, kteří mají rádi kreativní stavění a nápadité hraní příběhů.

Kód výrobce

LEG 10960