LEGO Star Wars 75534 Darth Vader™
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 9 do 14 let |
| Počet dílků | 168 |
| Šířka balení | 26.2 cm |
| Výška balení | 6.1 cm |
| Délka balení | 19.1 cm |
| Váha balení | 0.38 kg |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
LEGO Star Wars 75534 Darth Vader™
Vládni celé galaxii s Darth Vaderem! Nasaď mu plášť a popadni červený světelný meč. Zaujmi bojový postoj a otoč kolečkem, čímž rozpohybuješ jeho ruce. Jakmile dosáhneš vítězství, sundej masku temného lorda a odhal jeho strašidelný obličej!
Věk: 9 - 14
Materiál: plast
Počet dílků: 168 ks
Rozměry balení: 19,1 x 26,2 x 6,1cm
Země původu: EU
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
LEG 75534