LEGO Star Wars hodinky Stormtrooper
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 3 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 9.5 cm |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | Jiné |
| Věk | Školák (6-11 let) |
Popis
LEGO Star Wars hodinky Stormtrooper
Stylové hodinky inpirované sci-fi ságou Hvězdné války. I ve vesmíru je užitečné vědět kolik je hodin.
- hodinový strojek je značky Quartz (Japan)
- neobsahují PVC ani nikl
- rozebíratelný pásek s výměnnými dílky, hypoalergický povrch pásku
- ciferník s minerálním sklem se zvýšenou odolností proti poškrábání
- hodinky jsou voděodolné (stříkající voda, mytí rukou)
- součástí pásku je tematická LEGO postavička.
Věk: 6+
Materiál: plast
Baterie: SR626SW ( je součástí balení)
Rozměry balení: 9,5 x 15 x 3 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
LGW 8021025