LENA 05327 Kolečko na písek 69cm
Parametry
| Délka (cm) | 69 cm |
| Šířka (cm) | 31 cm |
| Výška (cm) | 33 cm |
| Vhodné | od 2 do 5 let |
| Země původu | ČR |
| záruka | 2 roky |
| Barva | Oranžová |
| Barva | Žlutá |
Popis
Kolečko na písek 69cm Lena
Plastové barevné kolečko vyrobené z kvalitního materiálu s vysokou pevností. Více barev.
Věk: 2+
Materiál: plast
Rozměry: 69 x 31 x 33cm
Země původu: ČR
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Kód výrobce
LEN 05327