Lexibook Bluetooth reproduktor s mikrofonem
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 30.00 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Vychutnejte si doma i na oslavách nekonečnou zábavu s dětským karaoke Lexibook bluetooth reproduktorem s mikrofonem.
Tento přístroj je navržený tak, aby děti mohly zpívat, hrát role a rozvíjet svou kreativitu i sebevědomí. Ovládání je jednoduché a uzpůsobené dětem, zatímco odolné provedení zajistí dlouhou životnost i při častém používání. Díky dobíjecí Li-ion baterii, která je součástí balení, se zábava může rozjet kdekoliv bez omezení kabely.
Skvělý dárek pro malé zpěváky a milovníky hudby, který oživí každou párty nebo rodinné setkání.
Věk: 6+
Baterie: Li-ion dobíjecí (součást balení)
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
LEX BTP180TVZ