Lexibook Digitální vysílačky Zvířátka s dosahem až 2 km
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 18.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Délka balení | 4.50 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 6.00 ks |
Popis
Umožněte dětem zažít opravdové dobrodružství s Lexibook digitálními vysílačkami zvířátka, které zvládnou komunikaci až na vzdálenost 2 km. Tyto walkie-talkie jsou navrženy tak, aby podporovaly týmovou hru a rozvíjely schopnosti dětí v komunikaci a spolupráci.
Díky jednoduchému ovládání je mohou používat i menší děti, zatímco odolné provedení zajistí dlouhodobou zábavu doma i venku. Proč by děti měly být pořád jen u sebe, když mohou vyrazit na průzkum a stále si povídat? S Lexibook vysílačkami se hraní promění v nezapomenutelné chvíle plné smíchu a vzrušení.
Věk: 3+
Typ baterie: AAA 1,5 V
Baterie: nejsou součástí balení
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
LEX TW25AC