Lexibook Elektronická svítící kytara Frozen + brýle s mikrofonem
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 25.00 cm |
| Výška balení | 60.10 cm |
| Délka balení | 5.70 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
Popis
Vstupte do světa hudby a zábavy s elektronickou svítící kytarou Frozen od Lexibook, která promění každé dítě v malého rockera!
Tato hračka spojuje svět zpěvu a hraní rolí díky přiloženým brýlím s mikrofonem, které podpoří dětskou kreativitu a sebevědomí. Díky jednoduchému ovládání si děti užijí hodiny radosti doma i na oslavách. Odolné provedení zajistí dlouhou životnost produktu, takže zábava nikdy nekončí.
Užijte si společné chvíle plné hudby a smíchu, které vaše děti nadchnou i rozvíjí jejich hudební talent.
Věk: 3+
Počet kusů baterií: 3
Typ baterie: AA 1,5 V
Baterie: nejsou součástí balení
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
LEX K260FZ