Lexibook Elektronický kapesní překladač do 15 jazyků
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 19.20 cm |
| Výška balení | 23.00 cm |
| Délka balení | 3.20 cm |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Typ baterií | ECR011/CR2032 |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 1.00 ks |
Popis
Přemýšlíte, jak dětem usnadnit objevování cizích jazyků? Lexibook elektronický kapesní překladač do 15 jazyků je chytrý společník pro malé i větší dobrodruhy, kteří chtějí poznávat svět a komunikovat bez hranic. Díky modernímu designu a odolnému provedení se hodí nejen na doma, ale i na cesty. Jeho bezpečnost a praktičnost ocení každý rodič, zatímco děti si užijí zábavu při učení nových slov.
Tento překladač v kapesním formátu nabízí možnost objevovat až 15 jazyků a stát se tak malým lingvistou. Vhodný dárek pro každou příležitost – snadno dostupný online a připravený podpořit rozvoj vašich dětí.
Věk: 3+
Baterie: CR2032, součástí balení
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
LEX NTL1570