Lexibook Set vysílačky, dalekohled, baterka, kompas
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 5 let |
| Šířka balení | 28.00 cm |
| Výška balení | 25.00 cm |
| Délka balení | 5.00 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 8.00 ks |
Popis
Vstupte do světa dobrodružství s Lexibook setem, který obsahuje vysílačky, dalekohled, baterku a kompas. Tento praktický set je ideální pro malé průzkumníky, kteří rádi objevují okolí venku i doma. Díky jednoduchému ovládání si s ním poradí i mladší děti, a robustní konstrukce zaručuje odolnost při každodenním používání.
Podporujte týmovou hru a komunikaci mezi sourozenci či kamarády a proměňte každou hru v nezapomenutelný zážitek plný napětí a zábavy. Připravte se na společné dobrodružství plné nečekaných objevů!
Věk: 5+
Typ baterie: AAA 1,5 V
Baterie: nejsou součástí balení
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
LEX RPTW12SPY