Lilo a Stitch set samolepek v páskách
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 27.00 cm |
| Výška balení | 15.00 cm |
| Délka balení | 3.50 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Objevte svět zábavy s Lilo a Stitch setem samolepek v páskách, který nabízí kreativní možnosti zdobení a hraní. Tento praktický set je ideální pro děti od 6 let, které si rády vyzdobí své věci originálními motivy Stitche. Samolepky jsou snadno použitelné a přinášejí hodiny zábavy bez potřeby baterií. Věk: 6+ let Materiál: Ostatní Baterie: Nevyžaduje baterieDotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
PYR PS2501356EPM