Liscianigiochi Barbie Sketch Book Mer-Mazing Scratch Reveal
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 16.50 cm |
| Délka balení | 22.00 cm |
| Váha balení | 0.24 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Objevte kouzlo barev se škrábačkou Barbie ve fantastickém designu Fantasy and Cutie.
S přiloženým perem seškrábněte horní vrstvu černé barvy a objevte jasné duhové barvy s fantastickými odstíny.
Úžasná zábava s krásným koncem.
Věk: 4+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
LIS 7112327