Little Live Pets Wrapples Skyo
Parametry
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Délka balení | 9.5 cm |
| Váha balení | 1.09 kg |
| Šířka balení | 12 cm |
| Vhodné | od 5 let |
| Výška balení | 13 cm |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| materiál | Plyš |
| záruka | 2 roky |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| počet baterií | 2 ks |
Popis
Chlupaté interaktivní náramky na ruku, které se stanou tvým nejlepším přítelem. Tak by se dala nazvat novinka Little Live Pets Wrapples. Stačí si s nimi povídat, hladit nebo si s nimi hrát. Mazlíček přede, směje se, září mu oči atd. V případě, že se cítí unavený, stačí ho otočit hlavou dolů a usne.
Plyšák umí 50 zvuků a reakcí.
Věk: 5+
Materiál: plyš, plast
Baterie: 2 x AAA (jsou součástí)
Rozměry balení: 9,5 x 12 x 13 cm
Video
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
LLT 28887_Skyo