Little Tikes Hřiště
Parametry
| Délka (cm) | 330 cm |
| Šířka (cm) | 178 cm |
| Výška (cm) | 211 cm |
| Hmotnost (kg) | 111.59 kg |
| Vhodné | od 3 do 8 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Váha balení | 109.4 kg |
Popis
Hřiště Little Tikes
Extra velká prolézačka nabízí lezení a klouzání. Veliké hřiště se čtyřmi různými patry na hraní + velký úkryt.
- v nejvyšším patře bublina místo okna
- prolézaní tunelem
- 2 skluzavky – jedna 90cm a druhá zvlněná, extra dlouhá 180 cm
- stěny na lezení
- určeno pro domácí využití
Hračky na zahradu značky Little Tikes vynikají vysokou kvalitou použitého materiálu, který je stálobarevný za povětrnostních podmínek a vydrží na zahradě dlouhá léta.
Věk: 3+
Rozměry: 330 x 178 x 211 cm
Materiál: plast
Hmotnost: 111,59kg
Maximálně si může hrát 8 dětí současně
Hmotnost dítěte: max. 45 kg
Země původu: vyrobeno v EU
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
LTS 4370