Little Tikes Peeky Pals Klokan
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 9 měsíců |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 29.60 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 0.311 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Batole (1-2 roky), Miminko (0-12 měsíců) |
Popis
Hra s novým kamarádem začíná! Zatlač na hlavu zvířecí postavičky a objev další překvapení!
Pokud zatlačíš na hlavu Klokana, poskočí vpřed a v kapse objevíš malé klokáně.
Věk: 9m+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
MGA 648823E7C