Mac Toys Adventní kalendář dinosauři
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 40.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.48 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Adventní kalendář zpříjemní čekání na Ježíška. Každý den od 1. až do 24. prosince ti čekání zpříjemní jedna figurka dinosaura.
Adventní kalendář obsahuje 12 kartiček, pomoci, kterých můžeš dinosaury rozpohybovat. Jak na to? Stáhni si do svého mobilního telefonu nebo tabletu aplikaci CollectA AR.
Otevři aplikaci a namiř telefon nebo tablet na kartičku zvířátka. Zvířátko se ti začne hýbat. Pomocí šipek ovládáš jeho pohyb.
Bude chodit, kam budeš chtít. Můžeš si ho i pohladit. Pomoci tlačítka „otevřené tlamy“ ovládáš zvukové efekty.
Tlačítko „i“ skrývá informace o zvířátku v anglickém jazyce. Zvířátko si můžeš i vyfotit. Fotky se uloží do galerie telefonu nebo tabletu.
Věk: 3+
Materiál: papír, plast
Počet okének: 24
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
MCT M1884177