Made Miminko Adélka 26 dětských zvuků 38cm
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 10 měsíců |
| Šířka balení | 12.5 cm |
| Výška balení | 39 cm |
| Délka balení | 31 cm |
| Pohlaví | Holka |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců) |
| Baterie | Jsou součástí balení |
| Výška (cm) | 38 cm |
Popis
Made Miminko Adélka 26 dětských zvuků 38cm
Miminko z kolekce Adélka umí 26 dětských zvuků. Miminko má v sobě senzor a pozná, pokud jsi před ním. Uslyšíš "Mama", "Vovo" a další dětská "slovíčka". Když pije pohybuje ústy. Když si miminko lehne zavře oči. Směje se, dudlá dudlík.
Balení obsahuje:
- panenka
- lahvička
- dudlík
Věk: 10m+
Materiál: plast, textil
Baterie: 2 x AA 1,5V ( jsou součástí)
Výška: 38 cm
Rozměry balení: 31 x 12,5 x 38,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
MDE 95616