Made Pes Foxteriér s vodítkem a zvukem - Poškozený obal
Parametry
| Délka (cm) | 28 cm |
| Šířka (cm) | 11 cm |
| Výška (cm) | 25 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Vhodné | od 3 let |
| počet baterií | 3 ks |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| materiál | Plyš |
| záruka | 2 roky |
Popis
Vezmi svého chlupatého kamaráda na procházku. Pejsek stiskem označeného místa na konci vodící tyče začne štěkat a zároveň chodit.
V průběhu procházky několikrát vesele zavrtí ocáskem.
Věk: 3+
Výška pejska: 25 cm
Délka vodítka: cca 80 cm
Materiál: jemný plyš obsahuje polyester
Napájení na 3 x AA 1,5V baterie
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
MDE 74805_OBAL