MaDe Převracecí Auto na dálkové ovládání
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Výška balení | 27.00 cm |
| Délka balení | 19.00 cm |
| Pohlaví | Kluk |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Další baterie | jiné |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
Popis
MaDe Převracecí Auto na dálkové ovládání
RC Auto je vybaveno dálkovým ovládáním s kompletními možnostmi, jako vpřed, vzad, vlevo, vpravo či brzda a kompletním otočením.
Pomocí dálkového ovladače můžete nájezdem na stěnu otočit celé auto o 360 °, takže si užijete spoustu zábavy. Terénní auto si vaše děti zamilují, zejména kvůli jeho robustnímu provedení a schopnosti překonat i těžší překážky díky velkým kolům. Auto má náhon na všechny čtyři kola a je vodě odolný. Plastová kola jsou potažená gumovým vroubkovaným proužkem pro zvládnutí těžšího terénu.
Věk: 3+
Frekvence: 2,4 GHz
Baterie: auto - 1 x 6V + USB adaptér, ovládání: 2 x AA 1,5V (nejsou součástí)
Rozměry: 20 x 19 x 8,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
MDE 94393