Made RC Auto BMW X6
Parametry
| Měřítko | 1:24 |
| Frekvence (MHz) | 27 MHz |
| Rozměr (cm) | 20 cm |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Vhodné | od 8 let |
| záruka | 2 roky |
| Barva | Bílá |
| Barva | Černá |
| Barva | Červená |
Popis
RC Auto BMW X6
BMW X6 na dálkové ovládání s dvoukanálovým řízením. Jezdí všemi směry a svítí přední i zadní světla.
Věk: 8+
Měřítko: 1:24
Délka: 20 cm
Frekvence: 27MHz
Baterie: auto (3x AA 1,5V), ovladač (2x AA 1,5V) - nejsou součástí
Dotazy
Odeslat odkaz
Kód výrobce
MDE 70723