Make it Real Tajný deník chlupatý Axolotl
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 8 let |
| Šířka balení | 22.00 cm |
| Výška balení | 3.50 cm |
| Délka balení | 22.00 cm |
| Váha balení | 0.34 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Holka |
Popis
Dívčí deníček s motivem vodního dráčka je uzamykatelný se dvěma klíči a uvnitř jsou nalinkované stránky, které pomáhají k udržení hezké úpravy písma.
Na každé stránce je srdíčko a obrázek dráčka.
Obálka diáře je pevná, plyšová s krásnou povrchovou úpravou zdobena třpytkami. Po stranách jsou ploutve.
Věk: 8+
Počet stránek: 160
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
MIR 1338133