Mattel Barbie 71 cm vysoká panenka blondýnka
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.50 cm |
| Výška balení | 73.50 cm |
| Délka balení | 11.50 cm |
| Váha balení | 1.10 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| Výška panenky | 71 cm |
Popis
Úžasná velká panenka Barbie® v růžových šatech s možností polohování má stejný půvab jako panenka Barbie®, kterou děti znají a milují, ale je ještě větší a měří 71 cm.
Koneckonců, větší Barbie® znamená ještě více zábavy! Má duhové šaty, které září hvězdami, a nosí fialovou kabelku, do které si může uložit přiloženou čelenku a náramek s doplňky.
Vlnité blond vlasy panenky Barbie® mají růžové melíry. Tato vysoká panenka Barbie® podněcuje přátelství a vyprávění o módě, takže je ideálním dárkem pro děti od 3 let!
Věk: 3+
Výška: 71 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
BRB HJY02