Mattel Barbie Looks Ken Model 18
Parametry
| Váha balení | 0.50 kg |
| Šířka balení | 12.50 cm |
| Délka balení | 6.50 cm |
| Výška balení | 33.00 cm |
| Vhodné | od 6 do 12 let |
| Výška panenky | 29 cm |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Holka |
| záruka | 2 roky |
Popis
Panenka Barbie Looks™ Model Kena je díky zbrusu novému tvaru obličeje a polohovatelnému kloubovému tělu připraven pózovat, být fotografován a ukazán světu.
Panenky Barbie Looks™ se vyznačují osobitým stylem a jsou ideálním dárkem pro stylisty a stylistky, milovníky módy a sběratele Barbie®.
Objevte je všechny a stylizujte celou partu! Součástí je stojan na panenky a certifikát pravosti.
Věk: 6+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
BRB HJW85