Mattel Buzz Rakeťák Multifunkční opasek
Parametry
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.5 cm |
| Výška balení | 30.5 cm |
| Délka balení | 9.5 cm |
| Váha balení | 0.5 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |
Popis
Úžasná hračka pro všechny fanoušky filmu Toy Story. Díky tomuto nadpozemskému pásku inspirovaného filmem mohou děti prozkoumat svět Buzze Rakeťáka od Disney Pixar.
Příběh o původu astronauta, který inspiroval všemi milovanou hračku vesmírného rangera.
Opasek, se kterým můžete prožívat svá vlastní dobrodružství.
Věk: 4+
Materiál: plast
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
MTL HHJ57