Mattel Frozen malá panenka 9 cm Anna
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 8.50 cm |
| Výška balení | 16.50 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| Výška figurky | 9 cm |
Popis
Tato kolekce malých panenek přináší Annu a Elsu z animovaného filmu společnosti Disney Ledové království.
Každá panenka má na sobě sukni z měkkého materiálu a vytvarovaný plášť a je vybavena kloubovým tělem.
Věk: 3+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
Kód výrobce
MTL HLW97_Anna