Mattel Harry Potter Dobby skřítek
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 let |
| Šířka balení | 5.00 cm |
| Výška balení | 12.00 cm |
| Délka balení | 3.00 cm |
| Váha balení | 0.08 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
Popis
Přeneste se do světa kouzel, přímo do vesnice Bradavic™ s panenkami inspirovanými filmy Harry Potter™.
Úžasná sběratelská 13 cm figurka skřítka Dobby™ má na sobě charakteristickou látkovou tuniku a nechybí jí ani ponožka inspirovaná nezapomenutelnou scénou z filmu Harry Potter a tajemná komnata™.
Děti a sběratelé si s touto panenkou Dobby™ podle filmové postavy s nadšením znovu prožijí své oblíbené okamžiky z celé filmové série.
Fanoušci mohou nasbírat všechny své oblíbené postavy a vytvořit si vlastní kouzelnický svět.
Panenky a herní sady Harry Potter™ představují ideální dárek pro všechny fanoušky Harryho.
Věk: 4+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související produkty
Související kategorie
» více
Kód výrobce
MTL GXW30