Mattel Hot Wheels 10 ks tematický angličák Rychle a zběsile
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 4 do 10 let |
| materiál | Kov |
| Šířka balení | 28.00 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.33 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Kluk |
Popis
Oslavte legendární vozidla Hot Wheels® se speciálně upravenou sadou deseti vozidel Hot Wheels® z tematické kolekce angličáků - Rychle a zběsile.
Sada se pyšní autentickými detaily z filmu na vozidlech v měřítku 1:64 a vyznačuje se kvalitním řemeslným zpracováním.
Překvapte svého oblíbeného automobilového nadšence těmito parádními replikami, které jsou skvělým dárkem pro sběratele nebo nováčka ve světě Hot Wheels®.
Věk: 4+
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
Kód výrobce
HWL HNT21