Mega Bloks herní set pojď si hrát Pracovní stanoviště
Parametry
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 do 5 let |
| Počet dílků | 31 |
| Pohlaví | Unisex |
| Délka balení | 12 cm |
| Šířka balení | 25.5 cm |
| Výška balení | 29.5 cm |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
Popis
Mega Bloks herní set pojď si hrát
Hrací set pro malé stavitele z řady First Builder. Kostičky jsou navrženy přesně pro malé dětské ručičky.
Sestav si Pracovní staveniště. Součástí je 1 figurka.
Věk: 1 - 5 let
Materiál: plast
Počet dílků: 31
Rozměry balení: 12 × 25,5 × 29,5 cm
Dotazy
Odeslat odkaz
Související kategorie
» více
Kód výrobce
MGB DKX85_Pracovní stanoviště